Telefon

  • OSB Mah. Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad. Birlik Plaza No.13/71 Kat 10 Beylikdüzü/İSTANBUL
  • info@adm.com.tr
  • 0212 886 3434
  • 0212 886 55 66
Hakkımızda

Hakkımızda

ADM 1997 yılında ilk Beylikdüzü merkezli faaliyet göstermeye başlamış olup, günümüzde hem şehirler arası hem de uluslararası düzeyde inşai projelere sahiptir.

Projeler firma bünyesinde üretilmektedir, ülkedeki ve dünyadaki yenilikler, gelişmeler titizlikle izlenerek üretilen projelerde özgünlük esas alınmaktadır. ADM, çeşitli yaşam projelerinde tüketicinin hayatını kolaylaştırmayı, bulunduğu bölgeye değer katmayı, güncel gelişmeler ışığında yüksek standartları yakalamayı hedeflemiştir. Bu hedeflere ulaşmak için statik sağlamlık ve estetik uygulama, yapı önceliğimizi oluşturmuştur.

Kendi içinde birbirleriyle yarışan projelerimiz, bölgemizdeki diğer projelerle de olumlu bir rekabet içindedir. Konut, AVM, otel, ofis, residence vb projelerimiz bölgedeki farklı yaşam alanları ve farklı ihtiyaçlara çağdaş ölçeklerde cevap vermekte, tüketici memnuniyetini, huzurlu yaşamı ve kazançlı yatırımı üst düzeye çıkarmaktadır. 

ADM inşaat, yaşam çözümleri bayrağını, bilime ve tekniğe sadakat, hukuka ve çevreye saygı ilkelerinden sapmadan dalgalandırmakta, kurumsal yapısını dürüstlük ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirip güçlendirmeye devam etmektedir...