Telefon

  • OSB Mah. Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad. Birlik Plaza No.13/71 Kat 10 Beylikdüzü/İSTANBUL
  • info@adm.com.tr
  • 0212 886 3434
  • 0212 886 55 66
3 Boyutlu Tasarım Mimari Çizimleri

3 Boyutlu Tasarım Mimari Çizimleri

3 BOYUTLU TASARIM MİMARİ ÇİZİMLERİ

 

3 boyutlu tasarım araçları günümüzde mimari çalışmalarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Teknolojik yeniliklerle yapı projelerinin hızlandırılması, restore edilmesi ve dekore edilmesi anlamında büyük katkılar sunan üç boyutlu tasarım hakkında merak edilenleri ele alıyoruz. 3 boyutlu tasarım iki boyutla tarif edilmesi zor nesneleri dijital ortamda daha detaylı olarak görmeyi sağlayan bir teknolojidir. Bir nesnenin uzunluğu ve genişliği yanında derinliğin de çizimlere dahil edilmesi anlamında 3 boyutlu grafikler kullanılmaktadır.

3 Boyutlu Tasarım Örnekleri

3 Boyutlu tasarım örnekleri derinlik boyutu kazandırdığı için bir nesnenin önce tasarım halinde oluşturulması, teknik detaylarının belirlenip sorunlarının giderilmesi açısından oldukça kullanışlıdır. Bu nedenle günümüzde 3d mimari çalışmalar yapılırken yapının bitmiş halini tüm detaylarıyla görmek için üç boyutlu mimari tasarım örnekleri oluşturulabilir.
Üç boyutlu mimari tasarım müşterilerimize sunduğumuz dekorasyon çalışmalarında da bize katkı sağlamaktadır. Bir ofisin veya yaşam alanının çalışma sonrasındaki görünümünün müşterilerimiz tarafından incelenmesi için birçok yazılım kullanıyoruz. Renk detaylarından eşya seçimine, tadilat noktalarından yenilecek odaların duvarlarına kadar tüm detayları üç boyutlu olarak ele alabiliyoruz.

3 BOYUTLU DIŞ CEPHE TASARLAMA

3 boyutlu dış cephe tasarlama üç boyutlu çizim teknikleriyle çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. 3d mimari proje çiziminde dış cephenin boyutları göz önüne alınarak kullanılacak malzemeler belirlenir ve proje haline getirilebilir. 3 boyutlu dış cephe tasarlama çalışmaları uzmanlık istediği için kuruluşumuzda iş birliği halinde olduğumuz mimar ve mühendisler tarafından yapılmaktadır. Dış cephe için kullanılacak malzemeler, mantolama veya kompozit olup olmayacağı gibi detaylar uzman görüşü ve onayı ile belirlenmektedir.

3 Boyutlu Bina Tasarımı

3 boyutlu bina tasarım programları kullanılarak dijital ortamda yapının bitmiş hali önceden görülebilmektedir. Henüz temeli bile atılmamış konut veya fabrika gibi yapıların önceden izlenmesi yapılacak çalışmalara önemli bir katkı sağlayacaktır. 3D çizim mimari açısından gerçeğe en yakın görüntülerin elde edilmesi için kullanılmaktadır. Bununla birlikte hayalinizdeki bina veya evi oluşturmak için çizim hizmetlerimizden yararlanarak projenizin tamamlanmış halini önceden görme şansı bulabilirsiniz. 3 boyutlu tasarım mimari çizim çalışmalarımızla hayalinizdeki yapıyı önceden görebilirsiniz. Dilerseniz yenilemek istediğiniz bina ya da evleriniz için 3 boyutlu çizim örneklerini kuruluşumuzdan alabilirsiniz.

Mimari Proje Çizimi
2023 Temmuz 21, 15:56
Tadilat Dekorasyon Mimarlık Hizmetleri
2023 Ağustos 02, 15:47